Komplexní intenzivní kurz vycházející z desetiletého know-how v oboru vám během 4 měsíců poskytne ucelený základ pro úspěch ve světě gastronomie a provede vás začátky kavárenského podnikání od A do Z. Přihlaste se nyní a vydejte se vstříc novému životnímu dobrodružství.
foto kavárny, sen o vlastní kavárně

Začínáme v únoru 2024!

  1. Vítejte v Kavárenské akademii

  1. Vítejte v 1. měsíci Akademie

  2. Akční plán na únor

  3. Tipy na využívání AI nástrojů pro tvorbu kavárny a nastavení mysli na digitálno.

  4. Tvorba konceptu kavárny

  5. Jak na hygienu s Hanou Brožkovou

  6. Interakce se stavebním úřadem a jak na prohlídku prostor s architektem Petrem Strakošem

  7. Podnikat jako živnostník s Petrou Žaloudkovou

  8. Jak na s.r.o. s Lukášem Zugarem + info o garantech hostinské činnosti

  9. Společný hovor 27.2.

  1. Vítej v druhém měsíci Akademie!

  2. Akční plán na březen

  3. Finanční plán - k čemu je a jak si to spočítat

  4. Vysvětlení modelu finančního plánu

  5. Finanční model - vzorový soubor

  6. Jak postavit dobrý bar

  7. Tvorba menu a cenotvorba

  8. BRAINSTORMING - Vytvořte si vlastní menu

  9. Espresso kurz

  10. Společný hovor 27.3.

  1. Vítej ve 3. měsíci Akademie

  2. Akční plán na duben

  3. Marketingové nástroje

  4. BRAINSTORMING - Jak využít marketingové nástroje pro zviditelnění vlastního podniku?

  5. Tvorba loga

  6. Práce kavárny se sociálními médii

  7. Technologie spojené s přípravou kávy v kavárně

  8. Výběr dodavatelů a kávy

  9. Chcete vzorek káv Dos Mundos?

  10. Nabídky našich partnerů

  1. Na konec se zaměříme na klíčovou oblast náboru zaměstnanců a strategie, které vám umožní efektivně řídit váš podnik bez nutnosti být stále na pracovišti. Probereme systémy a postupy, které zajistí hladký chod vaší kavárny. A závěrem: espresso kurz!

Na co se můžete těšit?

 • KOMPLEXNÍ 4-MĚSÍČNÍ PROGRAM: od administrativních náležitostí po praktické aspekty fungování kavárny
 • PODPORA & MENTORING: osobní přístup, vzájemná inspirace a prostor pro sdílení zkušeností
 • BARISTICKÝ KURZ V CENĚ: bonusový kurz zaměřený na zdokonalení baristických dovedností

Kdy a jak kurz probíhá?

 • 1. UČTE SE VLASTNÍM TEMPEM

  Kurz probíhá zcela online, můžete tak studovat dle vlastního tempa. V členské sekci se každý měsíc otevře nový modul, který můžete procházet v týdenních krocích - vše je navrženo tak, abyste mohli studovat pohodlně a efektivně, aniž by vás omezovaly vaše denní závazky.

 • 2. PROPOJTE SE S OSTATNÍMI A SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI.

  Jako součást kurzu získáte přístup do interní podpůrné skupiny, kde najdete nejen radu a podporu, ale také inspiraci. Sdílejte své příběhy, oslavujte úspěchy a překonávejte výzvy společně. Tato skupina je vaším bezpečným místem pro rozvoj vašich nápadů, získávání nových perspektiv a navazování cenných kontaktů s ostatními účastníky kurzu.

 • 3. PŘÍMÁ INTERAKCE A ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY

  Na konci každého měsíce vás čeká online setkání s Adélou, naší zkušenou mentorkou a expertkou v oblasti kavárenství. Toto je vaše šance na přímou interakci - pokládejte otázky, sdílejte své postřehy a prozkoumávejte témata, která vás nejvíce zajímají. Tyto měsíční call session jsou nejen skvělou příležitostí k získání cenných rad přímo od Adély, ale také k prohloubení vašich znalostí a spojení s ostatními.

Jste připraveni splnit si svůj sen o vlastní kavárně?

Udělejte první krok s námi. 1.února začínáme! Další běh pak bude až v září.

 • 00 Dny
 • 00 Hodiny
 • 00 MInuty
 • 00 Sekundy

CENA

Nezmeškejte svou šanci získat tento jedinečný kurz

 • 100% záruka spokojenosti

  Chceme, abyste se cítili úplně bez obav při vašem rozhodnutí a věříme, že naše Kavárenská akademie vám poskytne vše, co potřebujete pro úspěch ve světě kavárenství. Pokud se však do 3 týdnů od startu kurzu rozhodnete, že to není pro vás to pravé, vrátíme vám 100% kurzovného.

 • Přístup do kurzu na 18 měsíců

  Naším cílem je poskytnout vám flexibilitu a podporu potřebnou k tomu, aby váš kavárenský podnik mohl růst a rozvíjet se, a to i dlouho po dokončení kurzu. Proto vám budou veškeré materiály přístupné ještě 18 měsíců po skončení, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit.

ADÉLA ZUGAROVÁ: vaše hlavní průvodkyně

10 let zkušeností s podnikáním, 2 vlastní kavárny, 1 pražírna kávy, 2 vlastní značky kávy a více než 100 konzultací podnikatelských plánů

Adéla Zugarová

Adéla je zkušená podnikatelka a vášnivá expertka v oblasti kavárenství s více než desetiletou praxí. Její cesta zahrnuje úspěšné vedení dvou vlastních kaváren a pražírny kávy, stejně jako rozvoj dvou kávových značek. S více než 80 velkoobchodními partnery a přes 100 konzultací podnikatelských plánů má bohaté zkušenosti, které s vámi bude nadšeně sdílet. Navíc působí jako mentorka v neziskové organizaci M@rter. Slova Adély: "Jsem připravená vám předat svoje zkušenosti v unikátním kurzu podnikání v gastronomii."

KAVÁRENSKÁ AKADEMIE je přesně pro vás, pokud:

 • 1

  Plánujete otevřít vlastní kavárnu nebo gastropodnik a chcete získat komplexní znalosti o všem, od finančního plánování po výběr kávy a efektivní marketing.

 • 2

  V oblasti gastronomie se již pohybujete, ale toužíte rozšířit své dovednosti a pochopení podnikání, včetně správy týmu, výběru dodavatelů a využití sociálních médií.

 • 3

  Hledáte praktické vedení a podporu od zkušených profesionálů, včetně přístupu k mentoringu a komunitě podobně smýšlejících podnikatelů, kde můžete sdílet zkušenosti, nápady a vzájemně se inspirovat.

Vidíte se v předchozích řádcích?

Připojte se k nám a začněte svou cestu k úspěšnému podnikání.

RECENZE

“Když jsem před 8 lety zakládala kavárnu, Dos Mundos bylo jedním z mála míst s výběrovou kávou, kde mi ochotně poskytli rady nebo mě pozvali na cupping. Pokud jste se rozhodli pro kavárnu, nestyďte si říct o pomoc - jejich poradenství bylo neocenitelné, nejen v oblasti výběru kávy, ale i ve výběru vybavení. Na začátku mi dokonce pomohli na kavárně udělat veřejný cupping, aby se lidé mohli s výběrovou kávou více seznámit a ochutnat. Naše spolupráce trvá dodnes, a oceňuji nejen jejich odbornost, ale i to, jaký postoj ke světu kaváren mají. Adél a Lukáš mají rádi, co dělají a je to vidět jak na kávě, tak na přístupu k člověku. ”

Gabriela Cíglerová ~ Gabi Café, Říčany u Prahy

Stále přemýšlíte, jestli se pro vás Akademie hodí?

NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE. BUDEME SE TĚŠIT.

káva, zrno, mletá káva, espresso


Otevři úspěšnou kavárnu, začni podnikat.